Kom op woensdag 2 november tussen 19u00 en 22u00 naar ‘dbar‘ (naast Sporthal Den Oosthoek), want Mounteqshop komt namelijk langs met een assortiment aan klimschoenen en basis-klimmateriaal. Dit is hét ultieme moment om je nieuwe of misschien eerste paar klimschoenen te passen en te gaan testen in de klimzaal voor je een besluit neemt.
Dit kan onder begeleiding tijdens de kliminitiatie (personen zonder KVB1)of gewoon vrij zonder begeleiding. Voor wie liever enkel en alleen wenst deel te nemen aan de kliminitiatie kan dit ook. Geniet van een voordeeltarief door hieronder in te schrijven of via deze link.
WCL-leden betalen €2 inkom, niet-leden betalen €3 inkom tot de klimzaal. Gelieve het gepaste bedrag te betalen aan de begeleider in de klimzaal.
Tot dan!