ON THE MOVE – maart 2023

Samen klimmen, elkaar motiveren in het klimmen, een ander zaal opzoeken. Gewoon een leuke club uitstap dus, dat is het concept van WCL ON THE MOVE.

Op deze editie trekken we met onze leden naar 'Klimzaal Bleau'. Er is de combinatie mogelijk van sportklimmen en boulderen.
Bij mooi weer kan er ook worden voor-geklommen op de buitenwand. Voor ieder wat wils dus!

Praktisch spreken we af:

  • 13 uur: Afspraak Carpool parking Veurne (achteraan bakkerijmuseum)
  • 14 uur: Afspraak Klimzaal Bleau (campinglaan 2, Gent)
  • 17 uur: Einde activiteit

De toegang tot 'klimzaal Bleau' bedraagt 12,6 euro (KBF lid) voor zowel de lengte- als boulderzaal.
(er kan ook gekozen worden om enkel te boulderen of lengtes te klimmen)

Aankomende evenementen

  • 26/03 ON THE MOVE - Klimzaal Bleau Gent 26/03/2023 om 13:00 – 18:00 Klimzaal Bleau, Campinglaan 2, 9000 Gent Samen klimmen, elkaar motiveren in het klimmen, een andere zaal opzoeken. Gewoon een leuke clubuitstap dus, dat is het concept van WCL ON THE MOVE.Op deze editie trekken we met onze leden en sympathisanten naar 'Klimzaal Bleau' in Gent. Er is de combinatie mogelijk van lengteklimmen en boulderen. Bij mooi weer kan er ook worden voorgeklommen…
  • Keep on Climbing 15/04/2023 om 10:00 – 12:00 Klimzaal Den Oosthoek De panne Zin om samen in clubverband te klimmen? We doen 'Keep On Climbing' ongeveer één keer per maand!Iedereen met een KVB1 is welkom om er een gezellige clubavond van te maken. Maak tijdens dit moment eveneens kennis met andere klimmers en clubleden, het ideale moment om verdere klimplannen te smeden!Voor wie het lang geleden zou zijn, wij…
  • Boulder weekend Fontainebleau 29/04/2023 om 14:00 – 01/05/2023 om 15:00 Fontainebleau Frankrijk Ready to boulder, chill, BBQ, kampvuur, een plonsje in de Loing en een gezellige babbel?Al deze ingrediënten komen zonder twijfel terug aan bod op ons boulderweekend in de regio Fontainebleau. Ideaal voor zowel de recreatieve als de meer sportieve klimmer, en perfect voor met het hele gezin. Schrijf je in via het formulier in twizzit tot en met…
Note: Carousel will only load on frontend.

Copyright ©2023 - West Coast Lizards - Niels Daubry

ON THE MOVE – maart 2023