ON THE ROCKS – Hydrequent

Met 'ON THE ROCKS', onze klimuitstappen naar de rotsen, trekken we op zondag 4 juni 2023 naar 📍 Hydrequent in Rinxent (Frankrijk) voor een rotsklimdag. Het massief ligt op een uur rijden van 'Klimzaal Den Oosthoek', is makkelijk bereikbaar en voor elke klimmer toegankelijk door zijn lage hoogte (7m à 10m). De routes variëren tussen 3a tot 7c, van dal tot lichte overhang met in het midden van het massief de mogelijkheid om te rappellen.

Vergeet zeker geen klimgordel en helm mee te brengen (klimtouw, setjes, voldoende carabiners). Indien je niet over het juiste materiaal beschikt kun je als lid klimtouw, zekeringsmateriaal en helm gebruiken van de club.
Indien het weer het niet toelaat om op de rosten te kunnen klimmen, gaan we indoor klimmen (hiervan verwittigen we tijdig).

We spreken af om 13u00 op de parking aan ‘carpool Bakkerijmuseum Veurne' waar we zullen verzamelen.

Leden van WCL (of KBF) gaan gratis mee. Niet-leden betalen €2.50 verzekering.
Bent u reeds lid van onze club? Zorg dan zeker dat u ingelogd bent, dan krijg je geen afrekening.
Klik hier om je lidmaatschap in orde te brengen.

Schrijf je in via onderstaande knop. Zo krijgen we een overzicht van deelnemers, nodige materiaal en het carpoolen.

Copyright © 2015-2023 - West Coast Lizards - Niels Daubry

ON THE ROCKS – Hydrequent